joy-turk-arsivi

Joy Türk

Joy Türk

Geçmişten günümüze gelen okadar çok sayıda slow şarkı varki sayıları yüzbinlerle telaffuz ediliyor. Tüm bu şarkıları radyo Joy Türk arşivi ile isteklerinizi kolaylıkla sevdiklerinize ulaştırıyor.

Sektörde Joy Türk gibi Türkçe slow müzik formatında yayın yapan çok sayıda radyo bulunuyor. Ancak Joy Türk‘ün elde ettiği başarıyı elde edemiyorlar. Tabiki bu durumun belli başlı nedenleri var.

2004 yılında Türkiye’nin ilk hit Türkçe slow müzik radyosu ünvanıyla yayın hayatına başlayan Joy Türk en seçkin ve hit slow müzikleri dinleyicileri ile buluşturmaya devam ederken, geçmişten günümüze hatrı sayılır bir arşivinde sahibi oldu.

Joy Türk

Teknolojik gelişmeleri takip eden yayın anlayışı ve ekipmanlarıyla Türkçe slow müzik arşivinde günümüze kadar ulaşmış olan bütün hit slow müzikleri bulabilirsiniz. Alanında profesyonel ekibimiz ile sürekli güncellenen arşivimizde dilediğiniz şarkıyı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Joy Türk dinleyicileri isteklerini Joy Türk’e aktardıktan sonra yayın akışı içerisinde istek sırasına göre sıralandırma sonrasında sırası gelince keyfle dinleyebilmektedirler. Oysaki benzer birçok radyoda durum farklıdır. Radyo dinleyicisi radyodan isteğini istedikten sonra, yayını yapan DJ tarafından şöyle bir anonsla karşılaşabilmektedir. İstediğiniz şarkıyı arşivimizde bulamadık, sıradaki şarkıyı sizede armağan ediyoruz. Bazı radyolarda arşivlerinde olmayan şarkılar dinleyiciler tarafından istendiğinde, farklı bahaneler üreterek arşiv acizliğini örtbas etme amacındadırlar. Örneğin; İstediğiniz slow müziği bulduk ancak, teknik bir arızadan dolayı çalamıyoruz gibi.

Joy Türk

Joy Türk dinleyicilerinin memnuniyeti her zaman 1. ilkedir. Bir radyo dinleyicisi neredeyse radyolarda yılda birkez yada birkaç yılda birkez çalınan, unutulmaya yüz tutmuş bir slow müzik şarkıyı istek isteyebilir. Siz bu şarkı nasılsa istek istenmiyor ve çalınmıyor diye arşivinizde bulundurmama lüksüne sahip değilsiniz. Dinleyici dilediği şarkıyı isteyebilme hakkına sahipken, radyo olarak sizde o şarkıyı çalmakla yükümlüsünüz. Bu ancak güçlü bir radyo arşivi ile mümkün olabilir.

Joy Türk ailesi arşivine sonuna kadar güvenmektedir. Dilediğiniz şarkıyı bizden isteyebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Slow müzik aşkın sesidir. Aşk, sevgi gibi duygular paylaştıkça artarak, yüreklerde ölümsüzleşir. Joy Türk canlı radyo dinleyicilerine her gün, her saat, her dakika ve her an aşkı yaşatarak gönüllerde taht kuran radyo olmanın verdiği onurla, siz değerli dinleyicilerine yayın yapmaya devam ediyor.